Автор: admin | 23.03.2011 | 11:11 | В рубриках: Автоказус

Департамент ГАИ всё-таки делает вид, что реагирует на бандитизм своих же сотрудников.

Звернення автолюбителя Харківщини не залишилося поза увагою
22 Березня 2011 року

Сьогодні, на деяких Інтернет – сайтах з’явилася інформація про те, що вчора у Харківській області автолюбителю погрожували бітою невідомі, тільки за те, що він зупинився поряд із автомобілем ДАІ.

Зі слів автолюбителя, ввечері 21 березня він зупинив своє авто на Харківській об’їзній дорозі неподалік від наряду ДАІ, який здійснював нагляд за дорожнім рухом. В цей час поряд зупинився автомобіль «Міцубісі Лансер», з якого вийшов чоловік та почав погрожувати водію фізичною розправою, нібито за те, що останній слідкував за працівниками ДАІ.

Відповідно до вказівки начальника Департаменту ДАІ МВС України наразі вживаються заходи щодо встановлення обставин зазначеної події. За результатами проведення перевірки буде надано відповідну правову оцінку та поінформовано засоби масової інформації.

22 березня 2011 року

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

http://www.sai.gov.ua/lastnews/74.htm

Эта запись была опубликована 23.03.2011в 11:20. В рубриках: Автоказус. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете пройти в конец страницы и оставить свой комментарий, пинг пока закрыт.

Оставьте свой комментарий

Примечание: Осуществляется проверка комментариев, и это может задержать их публикацию. Отправлять комментарий повторно нет необходимости.